Щодня, с 11:00 до 20:00
+

Питання та відповіді

Кольорові та карнавальні лінзи перекриють мій рідний колір очей?

Так, перекриють. Лінзи, які ми пропонуємо, підходять в більшості випадків як для світлих так і для самих темних очей. Якщо це не лінзи-обідки, то вони повністю перекривають будь-якій рідний колір очей і в тому числі коричневий або чорний. Якщо у вас є питання по конкретної моделі лінз, то ви можете задати їх, використовуючи розділ Зв'язатися з нами. Зрачковая зона в кольорових лінзах прозора, щоб Ви могли нормально бачити. На світлі зіниця звужується і рідний колір очей буде видно в непрофарбовані зрачковой зоні, в темряві або в умовах недостатнього освітлення зіниця навпаки розширюється і тоді рідний колір очей практично не видно. Це справедливо для всіх кольорових і карнавальних лінз.

 

Так, перекриють. Лінзи, які ми пропонуємо, підходять в більшості випадків як для світлих так і для самих темних очей. Якщо це не лінзи-обідки, то вони повністю перекривають будь-якій рідний колір очей і в тому числі коричневий або чорний. Якщо у вас є питання по конкретної моделі лінз, то ви можете задати їх, використовуючи розділ Зв'язатися з нами. Зрачковая зона в кольорових лінзах прозора, щоб Ви могли нормально бачити. На світлі зіниця звужується і рідний колір очей буде видно в непрофарбовані зрачковой зоні, в темряві або в умовах недостатнього освітлення зіниця навпаки розширюється і тоді рідний колір очей практично не видно. Це справедливо для всіх кольорових і карнавальних лінз.

Кольорові лінзи носити шкідливо?

 

Ні, не шкідливо. Лінзи створені не для того, щоб шкодити очам. Все що потрібно робити це дотримуватися правил догляду за лінзами і правила носіння лінз:
1. Кольорові або карнавальні лінзи носять 6-8 годин в день (конкретний час залежить від ваших індивідуальних особливостей). Комфортне час носіння може скорочуватися при роботі за комп'ютером або при знаходженні в накурених приміщеннях або в приміщеннях, де працюють кондиціонери. При виникненні неприємних відчуттів "сухості" в очах ви можете скористатися зволожуючими краплями. Вони продаються в будь-якій аптеці або оптиці.
2. У лінзах не можна спати. Якщо ви все-таки заснули, то вранці необхідно акуратно, щоб не порвати, зняти лінзи і покласти в свіжий розчин. Очі можуть почервоніти і можуть з'явитися неприємні відчуття "ніби-то на око щось тисне". Для усунення червоності ви можете скористатися спеціальними краплями, які також продаються в аптеці. Які саме вас проконсультують в аптеці. Лінзи в цей день краще не надягати, щоб дати очам відновитися. Всі ці події перевірені автором цих рядків на своєму власному досвіді і ні в якому разі не претендують на об'єктивність.
3. Після носіння лінзи необхідно акуратно зняти, помістити в контейнер і залити свіжий розчин, тобто зберігати лінзи кілька днів в одному і тому ж розчині не можна. У розчині за ніч лінзи очищаються і їх знову можна надягати.
4. Лінзи не можна передавати іншій особі "щоб паплюжити" щоб уникнути ризику передачі інфекцій або пошкодження лінзи. Тобто ваші лінзи можете носити тільки ви самі і ніхто інший.

Ні, не шкідливо. Лінзи створені не для того, щоб шкодити очам. Все що потрібно робити це дотримуватися правил догляду за лінзами і правила носіння лінз: 1. Кольорові або карнавальні лінзи носять 6-8 годин в день (конкретний час залежить від ваших індивідуальних особливостей). Комфортне час носіння може скорочуватися при роботі за комп'ютером або при знаходженні в накурених приміщеннях або в приміщеннях, де працюють кондиціонери. При виникненні неприємних відчуттів "сухості" в очах ви можете скористатися зволожуючими краплями. Вони продаються в будь-якій аптеці або оптиці. 2. У лінзах не можна спати. Якщо ви все-таки заснули, то вранці необхідно акуратно, щоб не порвати, зняти лінзи і покласти в свіжий розчин. Очі можуть почервоніти і можуть з'явитися неприємні відчуття "ніби-то на око щось тисне". Для усунення червоності ви можете скористатися спеціальними краплями, які також продаються в аптеці. Які саме вас проконсультують в аптеці. Лінзи в цей день краще не надягати, щоб дати очам відновитися. Всі ці події перевірені автором цих рядків на своєму власному досвіді і ні в якому разі не претендують на об'єктивність. 3. Після носіння лінзи необхідно акуратно зняти, помістити в контейнер і залити свіжий розчин, тобто зберігати лінзи кілька днів в одному і тому ж розчині не можна. У розчині за ніч лінзи очищаються і їх знову можна надягати. 4. Лінзи не можна передавати іншій особі "щоб паплюжити" щоб уникнути ризику передачі інфекцій або пошкодження лінзи. Тобто ваші лінзи можете носити тільки ви самі і ніхто інший.

Перед покупкою лінз потрібно сходити до лікаря?

 

Перед покупкою лінз потрібно обов'язково сходити до лікаря-офтальмолога або фахівця з контактної корекції зору, щоб визначити наявність або відсутність індивідуальних протипоказань до носіння лінз, а також щоб визначити параметри ваших очей і перевірити зір. Вам підберуть відповідний тип лінз і ви отримаєте рецепт, в якому буде вказано, окрім усього іншого і радіус кривизни.
Більшість лінз в нашому магазині має найпоширеніший у кольорових і карнавальних лінз радіус кривизни 8,6 мм. Якщо ваш радіус кривизни відрізняється від радіуса лінз, то проконсультуйтеся з фахівцем, чи підійдуть вам такі лінзи. Як правило відхилення на 0,2 мм в більшу або меншу сторону не є перешкодою для носіння лінз. Але остаточне слово в цьому питанні за фахівцем.
Рецепт нам надавати не потрібно. Краще один раз скористатися послугами фахівця, ніж купити лінзи і не мати можливості їх носити. Повернути лінзи в розкритій індивідуальній упаковці не можна.

Перед покупкою лінз потрібно обов'язково сходити до лікаря-офтальмолога або фахівця з контактної корекції зору, щоб визначити наявність або відсутність індивідуальних протипоказань до носіння лінз, а також щоб визначити параметри ваших очей і перевірити зір. Вам підберуть відповідний тип лінз і ви отримаєте рецепт, в якому буде вказано, окрім усього іншого і радіус кривизни. Більшість лінз в нашому магазині має найпоширеніший у кольорових і карнавальних лінз радіус кривизни 8,6 мм. Якщо ваш радіус кривизни відрізняється від радіуса лінз, то проконсультуйтеся з фахівцем, чи підійдуть вам такі лінзи. Як правило відхилення на 0,2 мм в більшу або меншу сторону не є перешкодою для носіння лінз. Але остаточне слово в цьому питанні за фахівцем. Рецепт нам надавати не потрібно. Краще один раз скористатися послугами фахівця, ніж купити лінзи і не мати можливості їх носити. Повернути лінзи в розкритій індивідуальній упаковці не можна.

Ціна товару вказана за одну лінзу?

Ціна вказана за 2 лінзи.


Чого лінза не фіксується на оці?

Ціна вказана за 2 лінзи.

Існують дві основні причини:
1. Ви наділи лінзи навиворіт. Існує зворотний бік, яка іноді важко відрізнити від правильного боку лінзи. Це особливо справедливо для натуральних лінз з блідим і ненасиченим кольором. Взагалі, як правило, зворотний бік більш бліда і не яскрава.
2. Ви неправильно вибрали лінзи і вам не підходить радіус кривизни. Через це лінза може рухатися на оці при моргання.

Існують дві основні причини: 1. Ви наділи лінзи навиворіт. Існує зворотний бік, яка іноді важко відрізнити від правильного боку лінзи. Це особливо справедливо для натуральних лінз з блідим і ненасиченим кольором. Взагалі, як правило, зворотний бік більш бліда і не яскрава. 2. Ви неправильно вибрали лінзи і вам не підходить радіус кривизни. Через це лінза може рухатися на оці при моргання.