Щодня, с 11:00 до 20:00
+

Договір оферти

Договір оферти - публічний договір, який розміщується на сайті.
Даний договір містить зобов'язання і права сторін, умови купівлі, доставки, повернення товару/послуги та інші важливі умови, щодо надання та отримання послуги/товару.
З чого має складатись договір оферти:

1. Загальні положення, у цьому розділі вкажіть: - мету даного договору. - назву сайту та відповідальну особу.
Зверніть увагу, що вказані дані мають співпадати із даними особи, яка здійснює прийом платежів.
При вказанні Цей Договір є угодою між  КЛИМЕНКО К.О. ФОП
2. Поняття та визначення - у цьому розділі вкажіть терміни, які використовуєте у договорі, та вкажіть їх значення.

3. Предмет договору - вкажіть, які відносини\ процедуру регулює дана оферта.

4. Порядок оформлення замовлення - опишіть етапи оформлення замовлення, якщо на цьому етапі можуть бути деталі, які слід обговорити попередньо із Вашим клієнтом, зазначте їх.

5. Оплата замовлення - вкажіть доступні способи та системи оплати на Вашому сайті. Якщо оплата проводиться шляхом виставлення інвойсу після узгодження деталей замовлення з клієнтом, також вкажіть цю інформацію.

6. Доставка замовлення - вкажіть, за допомогою яких служб клієнт може оформити доставку. Якщо Ви надаєте не фізичний товар, то вкажіть, яким чином клієнт може отримати придбану інформацію, послугу та у який термін.

7. Умови повернення товару - розмістіть правила повернення товару, та умови, за якими воно здійснюється. Якщо повернення не здійснюється, вкажіть, що товар\послуга не підлягає поверненню.

8. Права та обов’язки сторін - вкажіть, які права та обов’язки у покупця. Які права і обов’язки у магазину\сервісу\сайту.

9. Відповідальність сторін - опишіть, за які процедури, процеси покупець та Ваш сайт\ магазин\сервіс несе або не несе відповідальність.

10. Інші умови - за необхідністю зазначити додаткові умови, які не описані у вищезазначених пунктах. Наприклад, інформацію щодо інтелектуальної власності та авторського права на контент, який розміщено на сайті.

11. Термін дії договору - вкажіть, з якого моменту цей договір вважається укладеним. Умови, за якими договір вважається виконаним, та за яких умов договір може бути розірваний. Політика конфіденційності За умови, якщо проводите на сайті збір персональних даних або у вас на сайті є будь-яка форма збору даних - зворотного зв'язку, підписки на розсилку, реєстрації або особистий кабінет, це вважається обробкою персональних даних. В цьому випадку ви зобов'язані отримати згоду на обробку персональних даних та розмістити посилання на вашу політику щодо обробки персональних даних, щоб людина могла з нею ознайомитися, погодитися і тільки після цього повідомити вам свої дані. Ваша політика конфіденційності буде включати пояснення трьох важливих речей: - Яку інформацію ви збираєте. - Мета збору даної інформації - Яким чином ця інформація збирається. - Як ця інформація зберігається і яким чином вона захищена. Окрім розміщення самих договорів на сайті вам слід також додати форму у якій клієнт погоджується з умовами Вашого договору та політикою конфіденційності.