Щодня, с 11:00 до 20:00
+
Только что заказали

Склеральні Лінзи


Склеральні Лінзи

Склеральні лінзи купити

За загальним визнанням: незліченні природні відтінки синього, зеленого і коричневого вже мають великий потенціал для цього особливого погляду. Але надприродні істоти і виразні особистості сцени Хеллоуїна не влаштовують класичні кольори очей. Залежно від костюма вам, можливо, доведеться зіткнутися з, здавалося б, неминучою проблемою: відьма зі звичайними карими очима або монстр з яскраво-блакитними очима просто не можуть вразити вас повною достовірністю. Щоб погляд в очі не викрив вас передчасно, слід покладатися на правильні контактні лінзи. Швидко вставте лінзи - і ви перетворитеся на фігуру жаху з іншої планети або в світлову фігуру з чужої галактики.
Контактні лінзи для склери в цьому відношенні досягають особливо вражаючого ефекту. Ці подовжені лінзи покривають не тільки райдужну оболонку очей, але і кон'юнктиву навколо ока. Контактні лінзи для склери забезпечують особливо вражаючий ефект.
Контактні лінзи ДЛЯ СКЛЕРИ ДЛЯ зачаровує погляд
Будь то вечірка на Хеллоуїн або косплей, контактні лінзи для склери пропонують той особливий ефект в різних випадках і костюмах, які запам'ятаються надовго. Класичний серед незвичайних квітів очей - яскраво-червоний. Багато персонажів аніме характеризуються саме цим кольором очей, який, природно, належить до справжньої маскування. Виберіть варіант контактних лінз для склери в яскравих червоних контактних лінзах Sclera, виберіть кілька більш стриману і ще більш сміливу модель в контактних лінзах Sclera оранжевого / червоного кольору або виберіть загадкові контактні лінзи для склери Контактні лінзи для склери Red 22 MM.
Хочете, щоб інші гості вечірки занурилися в темну ніч, коли дивляться вам в очі? У цьому випадку правильним вибором будуть чорні контактні лінзи для склери, такі як Блек22мм.
Нарешті, ви можете насолоджуватися всіма барвами моря і неба за допомогою контактних лінз для склери в темно-синьому контактних лінзах склер або світло-блакитні склери
НЕБЕЗПЕЧНІ ЧИ Контактні лінзи ДЛЯ СКЛЕРИ?

Перш ніж ви вперше дозволите своїм очам засяяти новим блиском з контактними лінзами Sclera, вам в будь-якому випадку слід проконсультуватися з офтальмологом, щоб дізнатися, чи підходять ваші очі для цього типу лінз. Надзвичайна непрозорість контактних лінз для склери обумовлена ​​їх значно більшими розмірами в порівнянні зі звичайними лінзами, на які деякі очі можуть реагувати чуйно. Нарешті, ваш окуліст допоможе вам вперше вставити лінзи - тут необхідні ваші навички, а досвід роботи з звичайними контактними лінзами є великою перевагою.
Заради здоров'я очей також слід дотримуватися певні обмеження у використанні: контактні лінзи для склери слід носити тільки кілька годин на день, наприклад, на спеціальній тематичній вечірці або незвичайному заході, і не надто довго. період. Крім того, лінзи не підходять для участі в дорожньому русі. Однак, оскільки внутрішня частина лінзи прозора, ви зможете насолоджуватися звичайним полем зору і не помітите погіршення зору.

СО склеральну лінзи До СПРАВЖНЬОМУ демонів чи чарівних персонажа аніме
Хотіли б ви повністю перетворитися, від кінчика волосся до підошви ніг, в дивну істоту на наступному заході? У цьому випадку не варто виключати з костюма ваші очі як дзеркало душі. Наведені вище інструкцій з безпеки і після цього насолоджуйтеся своїм неповторним зовнішнім виглядом. При гарному догляді це не обов'язково має залишатися тільки на одну подію: контактні лінзи склери можна використовувати до 12 місяців.
Якщо ви не зовсім впевнені, чи підходять вам склерние контактні лінзи, ми рекомендуємо вам почати в світі кольорових лінз з нашими звичайними кольоровими контактними лінзами. Якщо у вас був хороший досвід тут і ви готові до повної трансформації, ви можете вибрати версію для склери.
Ви дійсно хочете пройти крізь натовп зовсім непоміченим? Потім виберіть свій улюблений колір серед лінз в нашому асортименті і з зручністю замовте сподобався онлайн.


Чорні контактні лінзи склери на весь очей.

Голлівуд і його візажисти за спеціальними ефектами були піонерами у використанні контактних лінз для склери, що покривають весь очей. За допомогою чорних контактних лінз для склери ви зможете персоналізувати ваш акторський досвід, перетворившись в зовсім іншого персонажа. Чорні контактні лінзи закривають ваш весь очей тут і нехай цей страшний і вселяє страх вчинок.

Чорні контактні лінзи склери - це м'які контактні лінзи, які мають зручну посадку і покривають через їх надзвичайно великого розміру для всього очі. При належному догляді, застосовне до 12 місяців, ви отримаєте контактні лінзи, термін зберігання яких в закритому вигляді становить кілька років. Вони підходять для темних і світлих очей, мають дуже високим ступенем непрозорості і винятковою якістю.

З повними контактними лінзами, які закривають очі, ви будете приковувати погляди на Хеллоуїн.
Білі склеральний лінзи на вечірках

 

Білі склеральний лінзи

На вечірках на честь Хеллоуїна кожен гість бажає виділитися своїм костюмом, особливо з натовпу. З Білими склернимі контактними лінзами ви можете перетворитися в абсолютно іншого персонажа, і кожна подія манги з яскраво-блакитними очима косплей також привертає вашу увагу.

Світло-блакитні контактні лінзи для склери мають дуже зручну посадку і через свого огляду на величезний розмір покривають весь очей. При належному догляді, застосовне до 12 місяців, ви отримаєте контактні лінзи, термін зберігання яких в закритому вигляді становить кілька років. підходить для темних і світлих очей і має дуже високу непрозорість, а також надзвичайно висока якість.
Склеральний лінзи купити
Для тих, хто хоче набрати очки Хеллоуїна з особливо привабливим зовнішнім виглядом, у нас є чорні і червоні контактні лінзи для склери в асортименті. З контактними лінзами склеральну лінзи Зомбі ви перетворюєтеся в фантастичну фігуру і їдете.

Контактні лінзи склеральну лінзи Зомбі мають дуже зручну посадку і покривають через свого величезного розміру весь очей. При правильному догляді застосовувати до 12 місяців.


Лідер продажу!
Склеральний лінзи Блек 22 мм
Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)