Щодня, с 11:00 до 20:00
+

Політика рекламної розсилки

ПОЛІТИКА  РОЗСИЛКИ ПОВІДОМЛЕНЬ ТА ІНФОРМАЦІЇ РЕКЛАМНОГО ХАРАКТЕРУ

1. «Адміністрація Сайту», для інформування будь-якої особи, що використовує сайт, розміщений в мережі інтернет за адресою: https://skladlinz.com.ua/  (далі - Сайт), в подальшому іменується «Користувач», про що реалізовується Адміністрацією Сайту політики в щодо здійснення нею розсилки різного роду повідомлень і повідомлень рекламного характеру щодо Користувача.

2. Адміністрація Сайту поважає право кожного Користувача отримувати тільки такі повідомлення, на отримання яких він висловив свою згоду.

3. Адміністрація Сайту здійснює розсилку повідомлень виключно на добровільній основі, а також докладає всіх зусиль для того, щоб взаємодія між Користувачем і Сайтом було максимально зручним і довірчим.

4. Адміністрація Сайту з великою увагою ставиться до проблеми незапрошених рекламних повідомлень, що носять масовий характер (Далі - Спам). З ростом числа користувачів мобільних телефонів і смартфонів Спам став завдавати значної шкоди всьому співтовариству користувачів інтернету. У зв'язку з цим Адміністрацією Сайту прийняті наступні заходи для боротьби зі Спамом:

4.1 Отримання від Користувача попередньої згоди на здійснення розсилки повідомлень Адміністрацією Сайту;

4.2 Отримання від Користувача підтвердження даного їм згоди на здійснення розсилки повідомлень Адміністрацією Сайту шляхом направлення попереднього системного листи на адресу Користувача;

4.3 Включення в текст кожного повідомлення достовірних ідентифікаційних відомостей про Адміністрацію Сайту;

4.4 Надання Користувачеві можливості відмовитися від розсилки повідомлень, що здійснюється Адміністрацією Сайту.

5. Ця Політика інформаційної розсилки носить виключно інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається чинним законодавством.

6. Всі терміни, які використовуються у цій Політиці інформаційної розсилки, тлумачаться відповідно до Угодою, розміщеним і доступним на Сайті, якщо цією Політикою інформаційної розсилки не обумовлено інше.